Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Karnowo - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rekreacyjna przy lesie Prosperowo

Prosperowo(Karnowo + 14 km)

150 000 zł350 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U na nas! Klimatyczna działka rod ,delfin, na sprzedaż! Sezon działkowy uważam za rozpoczęty. Działki: na sprzedaż działka rod o powierzchni 350 mkw położona na terenie ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Strzelewo

Strzelewo(Karnowo + 12 km)

485 000 zł10 000 m² 48,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy na sprzedaż działkę w miejscowości Zielonczyn gmina Sicienko. Działka w kształcie prostokąta. Działka ma 1,0000 ha rolna z możliwością budowy domu. Przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

85 437 zł863 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka W nowej cenie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę w drugiej linii zabudowy, z własną drogą, pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 863 m2.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł6 062 m² 65,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6062 ha w Ślesinie koło Nakła nad Notecią. Cena: 400 000 zł do negocjacji Działka położona w centrum miejscowości, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Zamość

Zamość(Karnowo + 18 km)

132 450 zł883 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną 883 m2 pod zabudowę jednorodzinną w Zamościu gm. Szubin. Działka znajduje się w spokojnej malowniczej miejscowości. Doskonały teren na budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Osówiec

Osówiec(Karnowo + 18 km)

1 571 735 zł7 667 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży teren inwestycyjny w okolicach Bydgoszczy z warunkami pod zabudowę usługową Oferujemy na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 7667m2 w okolicach Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Łochowice(Karnowo + 14 km)

350 000 zł976 m² 358,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: pięknie położone działka budowlana. Szczerze polecam! Działka w okolicy lasu w Łochowicach. Wielkość: 976 mkw. Dookoła zabudowania, osiedle domów jednorodzinnych. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo(Karnowo + 25 km)

75 280 zł941 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działek budowlanych - Władysławowo, gmina Łabiszyn Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej i malowniczej okolicy Władysławowa w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lisi Ogon

Lisi Ogon(Karnowo + 19 km)

250 000 zł1 104 m² 226,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki - Lisi Ogon (blisko Bydgoszczy) Na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Lisi Ogon, w gminie Białe Błota. prąd przy działkach wodociąg.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Władysławowo

Władysławowo(Karnowo + 25 km)

75 000 zł1 002 m² 74,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży działkę o powierzchni 1002 m2, 10 minut pieszo do jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona

Karnowo,kujawsko-pomorskie

176 000 zł1 600 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Karnowo , 3km od Nakła nad Notecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Karnowo

Karnowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

W okolicach Nakła znajduje się działka budowlana, o powierzchni 4.000 m2 z zarybionym stawem, o powierzchni 1.500 m2, o głębokości 2.5 m. Na działce rosną drzewa owocowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Karnowo

Karnowo,kujawsko-pomorskie

120 000 zł4 000 m² 30 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij